EU BUSINESS SCHOOL

Bachelor

MBA

DBA

EU Business School (EU), заснована в 1973 році, це міжнародна акредитована бізнес-школа зі світовим ім'ям, що входить в топ професійних рейтингів та спеціалізується на підготовці фахівців у сфері бізнесу.

Наші кампуси розташовані в Барселоні, Женеві, Монтре і Мюнхені. Ми пропонуємо підготовчі, бакалаврські, магістерські програми та MBA.

Прагматичний підхід до бізнес-освіти - це комбінація теоретичної частини та практичного навчання,  що дозволяє підготувати студентів до кар'єри в сучасному динамічному діловому світі.

ЧОМУ СЛІД ОБРАТИ

EU BUSINESS SCHOOL ДЛЯ НАВЧАННЯ:

EU входить в ТОП 20 кращих бізнес-шкіл Європи: 93% студентів працевлаштувалися протягом 6 місяців після випуску в різні компанії, серед яких світові корпорації такі як Google, BMW, Deloitte, Nike

Визнані дипломи: Студенти EU отримують державні, акредитовані в Великобританії дипломи the University of Derby і the University of Roehampton в Лондоні, поряд з державним дипломом Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) в Іспанії

Можливість навчання в різних кампусах. Пропонуємо програми обміну між кампусами EU в Барселоні, Женеві, Монтре, Мюнхені та онлайн.

Cпівробітництво EU з такими навчальними закладами як: Pace University (Нью-Йорк); Tecnológico de Monterrey (Мексика); Fisher College (Бостон); California, University of California (Каліфорнія); Stamford International University (Бангкок)

Невеликі класи і індивідуальний підхід. Активна взаємодія між студентами і викладачами гарантує підвищену успішність

Все навчання англійською мовою

Практичний підхід до навчання: використання реальних бізнес-кейсів, бізнес-симуляцій і відвідування компаній-партнерів

Сильний викладацький склад: викладачі-практики, підприємці і топ-менеджери

Офіційним представником  EU Business School  в Україні є освітня агенція DEC education, яка надає послуги з розробки персональної освітньої стратегії для дитини, підбору  навчальних закладів за кордоном та зарахування до них, а також оформлення студентських віз.