logo dec education

МІЖНАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО
    DEC Education and Liko-School

logo dec education

З 1 вересня 2020 року школа LIKO спільно з освітньою агенцією DECeducation розпочала співпрацю із закордонними навчальними закладами

Особливості

Лідер серед навчальних закладів в сфері туризму, готельного та ресторанного бізнесу.

Країна навчання – Швейцарія

Особливості

Провідна мережа шкіл англійської мови та центрів програм підготовки для вступу в коледжі та університети Канади.

Країна навчання – Канада ( м.Торонто та м.Ванкувер)

Особливості

Провідний європейський університет моди і дизайну, що входить в топ-5 кращих fashion-шкіл світу, та пропонує десятки творчих і бізнес-спеціальностей - від дизайну одягу, продукту і інтер'єрів до бренд-менеджменту і кураторства.

Країни навчання – Англія (м.Лондон), Італія (м.Мілан, м Флоренція), Франція (м.Париж)

Особливості

Це міжнародна акредитована бізнес-школа зі світовим ім'ям, що входить в топ професійних рейтингів та спеціалізується на підготовці фахівців у сфері бізнесу.

Країни навчання  - Іспанія (м.Барселоніа), Швейцарія (м.Женева та м.Монтре ), Німеччина  (м.Мюнхен).

Особливості

Мережа центрів з підготовки до вступу до вищих навчальних закладів у Великій Британії та США, що розташовуються безпосередньо на території університетів. INTO співпрацює з 28 навчальними центрами на базі університетів.

Країни навчання – Великобританія, США.

+38 044 492-31-23 (рецепція)
    +38 044 492-31-84 (рецепція)