• +38 044 492-31-22
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шкільна мережа гуртків

Позаакадемічна діяльність - це проєкт пізнавального дозвілля у другій половині дня після уроків. Діти мають можливість розвиватися у різних напрямах та реалізувати свій творчий потенціал.
Ліко-театр

Ліко-ТЕАТР

Вік: від 6 років

З 2014 року в Ліко-школі діє театральна студія, де діти мають змогу відчути себе справжніми акторами та режисерами.

Акторська майстерність – це мистецтво жити, аналізувати і переносити життєві спостереження в певні умови.

Під час занять юні актори повністю занурюються в англомовне середовище, що сприяє розвитку наступних видів мовленнєвої діяльності: продукування усного та писемного мовлення, навички риторики та навички публічних виступів.

Детальніше
Арт-студія

Арт-
СТУДІЯ

Вік: від 6 років

Творча Арт-студія – це простір, де діти вчаться малювати, створювати об'ємні зображення на основі знань законів лінійної та повітряної перспективи, зображують різні фактури і текстури, передають свої думки та почуття за допомогою малюнка.

Детальніше
Гітара


ГІТАРА

Вік: від 6 років

Гурток гри на гітарі – це дуже захоплююче заняття для всіх, хто любить музику! З першого заняття учні починають грати пісні в дуеті з викладачем, навіть, якщо до цього ніколи не було музичного досвіду.

Детальніше
Інтелект-клуб

Дискусійний клуб
"СОФІЯ"

Вік: від 11 років

Це творче об'єднання шукачів відповідей на непрості запитання та розвиток вміння дискутувати, знаходити аргументи та факти, які підтверджуютть обране твердження.

Детальніше
Ліко-ательє

Ліко
АТЕЛЬЄ

Вік: від 10 років

«Шиття власними руками» - ці слова магічно діють на дітей, що хочуть оточити себе виробами, створеними власноруч. Найголовнішим завданням гуртка - естетичне та трудове виховання. Розвиваються навички сучасних техноллогічних процесів виготовлення одягу: машинна вишивка, гаптування, декорування сучасними матеріалами тощо.

Детальніше
Ліко-бенд

LEGO-клуб

Метою програми занять у «LEGO- клубі» є формування позитивної мотивації до конструктивної діяльності, як активного включення дитини в процес гри та творчості. 

LEGO – цеглинка - знайома та зрозуміла кожній дитині в різних куточках світу!!!

Конструктор LEGO в наш час може бути використаний як звичайна яскрава іграшка, але також він може бути частиною актуальних інтерактивних технологій для навчання через пізнання світу, розвитку, гри, активної взаємодії та реалізації актуальних проектів.

Детальніше
Петриківський розпис

Петриківський
РОЗПИС

Вік: від 5 років

Петриківський розпис – українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпропетровщині в селищі Петриківка. Ще в часи розквіту Київської Русі народні майстри розписували предмети домашнього вжитку, дитячі іграшки, музичні інструменти тощо.

Детальніше
Вокал та вокальний ансамбль

Вокал та
ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

Вік: від  6 років

Головна мета занять вокального гуртка − це захоплюючий процес постановки голосу дитини, незалежно від рівня підготовки. У виборі репертуару педагоги орієнтуємося як на смак вихованців, так і на підвищення їх музичної майстерності. Виступи вихованців ансамблю завжди є окрасою будь-якого святкового дійства.

Детальніше
Рукоділля


ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Вік: від 6 років

Всі знають як діти люблять нові іграшки! Але найбільше цінують ті вироби, які зробили власними руками. Такі іграшки завжди популярні та стильні, а гурток один з найулюбленіших серед малечі. Гурток поєднує навчання різним видам декоративно-ужиткового мистецтва, розвиває почуття: кольору, форми та властивостей різних матеріалів.

Детальніше
Шахи


ШАХИ

Вік: від 6 років

Головною метою роботи шахового гуртка є всебічний розвиток дитини за допомогою гри, а також розвиток логічного мислення, уяви, фантазії школярів. Відомо, що заняття шахами позитивно впливають на творчий потенціал дітей, допомагають актуалізувати їхні креативні здібності та стратегічне мислення. Заняття проводять професійні фахівці шахової школи "Дебют".
https://www.facebook.com/Debut.chess

Детальніше
Сучасні танці

Сучасні
ТАНЦІ

Вік: від 6 років

Гурток сучасного танцю - невичерпне джерело енергії та натхнення. Хореографія належать до тих видів діяльності, що допомагає дитині віднайти гармонію з собою та є одним з найкращих способів самовираження на етапі формування особистості. Саме сучасний танець є ближчим і цікавим для юного покоління.

Детальніше

Телефони

Ліко-ліцей:
+38 044 492-31-22
Початкова школа:
+38 044 492-31-82

Ресепшн:
+38 044 492-31-23
Бухгалтерія:
+38 044 492-31-27

Контакти

Ліко-ліцей:

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

Початкова школа:

м. Київ, вул. Самійла Кішки, 7б,
03189

E-mail: info@liko-school.kyiv.ua

З питань оренди приміщень: +38 044 492-31-23

© 2024 Всі права застережено Liko-School