INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA (ILAC)

General English

Business English

Exam Preparation

University Pathway

International Language Academy of Canada є провідною мережею шкіл англійської мови та центрів програм підготовки для вступу в провідні коледжі та університети Канади.

Ось уже понад 15 років ILAC надає першокласне навчання для студентів з різним рівнем знань з більш ніж 70 країн світу. Школи ILAC розташовані в двох чудових містах Канади - Ванкувері і Торонто.

ILAC є першою і єдиною школою в світі, яка виграла престижну нагороду Lifetime Superstar Award, і 5 років поспіль була удостоєна звання кращої мовної школи Північної Америки за версією видання Study Travel Magazine.

Програми:

• General English
  • Business English
  • Exam Preparation (IELTS, TOEFL, Cambridge FCE & CAE)
  • College and University Pathway
  • Youth Path for Teenagers
  • GAP Year
  • Online Pathway для учнів 11 класу
  • ILAC Kiss online camp
  • літні поїздки в Канаду

ЧОМУ СЛІД ОБРАТИ

ILAC ДЛЯ НАВЧАННЯ: