Олена Кухаревська

«Сучасна школа повинна готувати не фахівця, який буде успішним через 10 років, а створювати людину, яка буде успішною вже зараз. Школа навчає дитину реагувати на зміни.kuharevska1
Ключовими навичками для цього мають стати знання і розуміння технологій, здатність вижити в щільно заселеному і часто токсичному інформаційному полі, уміння концентрувати і утримувати увагу в умовах постійного інформаційного перевантаження».

Олена Кухаревська – експертка у сфері сучасної освіти, прогресивна керівниця авторської школи Технологічний ліцей «Liko-school», який увійшов до десятки інноваційних шкіл України у світовому рейтингу Microsoft. Є освітнім середовищем, побудованим за системним профорієнтаційним підходом, в якому присутній принцип вибору, закладені маршрути розвитку дорослих представників команди, які, у свою чергу, задають тон учням.

Лауреатка премії “ Жінка ІІІ тисячоліття”, нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський».
Серед основних напрямів роботи Олени Володимирівни як директорки навчального закладу – старт роботи навчального центру для педагогів - “Вчительська платформа”, на якому  щороку для всіх педагогів України проводяться тренінги та навчання. Відкриття на базі школи  першого STEM-центру в Україні, що забезпечує умови для розвитку STEM-освіти. Навчання та запровадження в освітній процес програми Ненасильницького спілкування. Робота з батьківською громадськістю, яка організована  на засадах педагогіки партнерства. Найбільш яскравими проєктами з батьками Ліко-школи можна вважати Школу усвідомленого батьківства, проєкт «Ангели школи», демократичний діалог з Батьківською радою школи. Завдяки директорці, Ліко-школа поступово стає школою цінностей, адже основним її гаслом є “Вільні бути справжніми”.