Світлана Пилипчук

Вітаю! Мене звати Пилипчук Світлана Станіславівна.DSCF4807

Працюю вчителькою біології, керівницею спецкурсу «Біологічна медицина і технології», очолюю методичне об’єднання класних керівників, класна керівниця.

Закінчила КНУ ім. Н.П. Драгоманова, маю диплом магістра з відзнакою.

Мій досвід роботи:  20 років вчителькою біології.

Моя кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання - "учитель-методист". Входжу до складу журі ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, учасниця Міжнародної конференції з демократичної освіти IDEC 2019.

Учасниця семінарів:

• «Навчання на основі дослідження. Золотий стандарт уроку»
  • Учасниця тренінгів: «Управління без тиску», «Освіта-релігія майбутнього», «Моя зоряна шкільна команда», «Комунікація педагога з учнями»
  • Активно беру участь в учительський платформі, маю подяку за проведення тренінгу «Інтеграція природничих наук в проєктній діяльності»,
  • Відзначена листом подяки за підготовку та активну участь учнів у Міжнародній Олімпіаді.

Разом з класом беремо участь у соціальних проєктах: «Планета без сміття - щасливий все життя», «Козацький ярмарок». У проєктній діяльності: «Сенсація: Життя на грошах», «Здорові зуби – запорука здоров’я», «Зазирни у власне око», «Парфумерна лабораторія».

Створила клуб «Калейдоскоп наук», який дає можливість побачити взаємозв’язок різних наук і практично використати свої знання.

Навчаю дітей дивергентному мисленню, що дає можливість учням знаходити багато нестандартних оригінальних рішень.

Використовую на уроці метод «Скрайбінг», комп’ютерні анімації, програмами-тренажери, ІТ-технології.

Розробила курс підготовки до ЗНО, займаюся підготовкою учнів до олімпіад.

Мої учні мають високі бали ЗНО, займають призові місця на олімпіадах і конкурсах.

Дякую за увагу!

Професійні здобутки: