• +38 044 492-31-22
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ганна Хайтова

Привіт! Мене звати Хайтова Ганна ДмитрівнаDSCF4825

Я учителька Science та біології, класна керівниця

Маю досвід 5 років педагогічної діяльності, моя друга вища освіта -  спеціальність «Лінгвістика».

Учасниця тренінгів СЕН, ННК,  активно беру участь у семінарах, конференціях Insight Forum, EdLab, IDEC,  вебінарах, які організовують онлайн-платформи, сертифікована тьюторка та груп-лідер закордонних поїздок дітей на навчання. Разом з класом брали участь у проєкті «Чути серцем» та в благодійних ярмарках, які проводяться у Школі.

Викладання курсу Science є білінгвальним, тому при роботі я максимально використовую цифровий контент для наповнення уроку, щоб було простіше та цікавіше розуміти цей світ, досліджувати його.

Моїми фаворитами вже 5 років залишаються: Mozaic, TedХ, YouTube, LearningApps, Formative, EdPuzzle, Quizziz, Prezi, усі можливі навчальні додатки на iPad. Найкраще при практичних роботах об’єднувати дітей в міні-групи або пари, так вони швидко та чіткіше орієнтуються в матеріалі та навчаються.

Мої учні є учасниками щорічної гри «Колосок», учениця є призером з біології Олімпіади в Анталії та Районного етапу в м. Києві

Стати вчителем для моєї родини було очікуваним, адже я вже вчителька у третьому поколінні. Завжди любила біологію та мови, тому щоб здійснилися дві мрії довелося здобувати дві освіти.

Ще зі школи дуже люблю вивчати мови і це в університеті допомогло мені стати учасницею декількох студентських проєктів закордоном та відкрити світ з його багатогранністю, тепер подорожувати хочеться завжди.

Дякую за увагу!

 


Телефони

Ліко-ліцей:
+38 044 492-31-22
Початкова школа:
+38 044 492-31-82

Ресепшн:
+38 044 492-31-23
Бухгалтерія:
+38 044 492-31-27

Контакти

Ліко-ліцей:

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

Початкова школа:

м. Київ, вул. Маршала Конєва, 7б,
03189

E-mail: info@liko-school.kyiv.ua

З питань партнерства та реклами: likoadvertising@gmail.com

© 2023 Всі права застережено Liko-School