• +38 044 492-31-22
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вікторія Петренко

Вітаю! Мене звати Петренко Вікторія Володимирівна, я вчителька трудового навчання, керівниця гуртка «Ліко-ательє», очолюю проєктну діяльність клубу «Творча майстерня».DSCF4939

Мій досвід роботи – 29 років.

Моя кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії.

Першим проектом, над яким я працюю з учнями п’ятих класів є створення одягу акторам вистави «Три мушкетери» французькою.

Здобула освіту у Київському державному педагогічному інституті ім. О.М. Горького. Навчалась на кафедрі загально-технічних дисциплін та праці.

Додатково закінчила: курси «Крою та шиття» при Київському Будинку вчителя; курси ручної та машинної вишивки; курси макраме та фріволіте; виготовлення штучних квітів; курси закрійників легкого жіночого одягу. Учасниця тренінгів: «Освіта-релігія майбутнього», «Управління без тиску: технології й інструменти управління людьми».
Самоосвіта: оволодіваю знаннями з комп’ютерної вишивки.

Паралельно з роботою в школі, набувала практичного досвіду з пошиття швейних виробів на індивідуальні фігури. Маю досвід роботи у власно створеному ательє. Там я була дизайнером і закрійником. Окрім пошиття випускних суконь, блуз, спідниць, брюк, класичних костюмів забезпечувала компетентну підгонку готових виробів до фігури. Розробляла дизайнерський корпоративний одяг у співпраці з спеціалістами лазерної обробки шкіри та комп’ютерної вишивки. Відшивався такий одяг під моїм керівництвом.

Головною метою трудового навчання є формування творчої особистості дитини та розвитку її здібностей чи обдарувань. Оволодівши певною творчою майстерністю, я завжди мала бажання поділитися своїм досвідом. Вдячність тих, кому я передавала здобуті знання, свідчила, що складна інформація ставала для них простою та зрозумілою. Я думаю, що це і є моя фішка у роботі з дітьми.

 


Телефони

Ліко-ліцей:
+38 044 492-31-22
Початкова школа:
+38 044 492-31-82

Ресепшн:
+38 044 492-31-23
Бухгалтерія:
+38 044 492-31-27

Контакти

Ліко-ліцей:

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а,
03189

Початкова школа:

м. Київ, вул. Маршала Конєва, 7б,
03189

E-mail: info@liko-school.kyiv.ua

З питань партнерства та реклами: likoadvertising@gmail.com

© 2023 Всі права застережено Liko-School