Ірина Чорнобай

Вітаю! Мене звати Чорнобай Ірина Сергіївна. Я вчителька фізичного виховання.chornobay

Працюю у Ліко-школі 3 роки.

Я активно беру участь у семінарах та тренінгах, які стосуються професійної  діяльності:

• Тренінг - «Освіта-релігія майбутнього»
  • Тренінг - «Пізнай себе методами арт-терапії»
  • Тренінг - ННК (ненасильницькі комунікації)
  • «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»
  • «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами»
  • « Недискримінаційний підхід у навчанні»
  • «Домедична допомога»
  • Сертифікат - «Центр Євмінова»

Захоплююся спортом, професійно займаюся «Сумо» та маю звання Майстер спорт із сумо.

Фізична культура це невід’ємна складова нашого життя, тому хочеться учням дати необхідні знання та навички, і показувати щось нове та цікаве.

Здорові, енергійні, життєрадісні діти — це моя першочергова задача. Мої уроки проходять в ігровій формі, ми з учнями постійно вивчаємо щось нове, цікаве.

Професія вчителя – це не тільки дар від Бога, а й дуже відповідальна та важка праця. Вчитель вкладає в кожну дитину своє серце і душу. Найбільша складність, на мою думку , полягає в тому, щоб прокласти стежку до душі дитини. Але якщо вчителю вдалося налагодити цей зв'язок, з’являється відчуття легкості і свободи. І ось коли ти входиш в клас і бачиш ці оченята, які сяють від щастя, ти розумієш, що ці очі не відвернулися від тебе і не втратили інтерес. Ось за що потрібно любити свою роботу.