Катерина Тимошенко

Вітаю! Kateryna Tymoshenko

Мене звати Тимошенко Катерина, у Ліко-школі я вчителька української мови та літератури, а також класна керівниця.

Навчалася у Київському університеті імені Бориса Грінченка, спеціальність – філологія (українська, зарубіжна література).

Мій досвід роботи – 8 років. Маю звання старшого вчителя та І кваліфікаційну категорію.

Перемогла у конкурсі «Учитель року-2020».

Маю досвід проведення онлайн-уроків із зарубіжної літератур на ТРК «Київ»

Проходила курси підвищення кваліфікації від ІППО. Також відвідала тренінги «Активне оцінювання» та «Соціально-емоційне навчання».

На мою думку, сучасний світ вимагає від особистості «відкритості» мислення та креативності. Саме уроки мови та літератури якнайкраще надаються для формування полікультурної компетентності та розвитку критичного мислення.

Розуміння літератури – це творчий процес співпереживання й інтерпретації, що має діалогічний характер, спонукає мислити та відчувати. Скеровувати цей процес має вчитель, вдаючись до технік розвитку латерального мислення, комунікативно-дискутивних технік, активного «проживання» текстів, як-то «соціодрама» та «психодрама».

Для мене бути вчителем – дуже важливо. Певне, я би й не могла стати кимось іншим: з дитинства грала у «школу», завжди любила пояснювати та навчати інших, уже з 14 років працювала як репетитор для дітей з інклюзією. Учителювання дозволяє відчути, що я приношу користь, що моє життя не проходить намарне.