Юлія Роман

Вітаю! Мене звати Юлія Роман, у Ліко-школі я вчителька хімії.Roman Yuliya

Мій досвід роботи – 32 роки, маю вищу категорію, учитель-методист.

Освіта: Київський державний університет ім. Шевченка за спеціальністю  «Хімія – органічна хімія». Київський університет ім. Грінченка, магістр за спеціальністю «Управління навчальним закладом».

Учасниця тренінгів:

• з Ненасильницького спілкування, міжнародний тренерЕва Рамбала;
  • «Ефективне управління сучасним закладом освіти» та «Фасилітація як сучасний метод роботи з групою в освітньому середовищі», Академія лідерства;
  • «Еннеаграма. Код твоєї унікальності», консалтингова група «Живое дело»;
  • «Від стреса та тривог до психологічної стійкості», інститут Гордона Ньюфельда;
  • ІІ Міжнародний конгрес тьюторингу та тьюторських майстер-класів, СollegiumWratislavienseтaInternational Academy of Tutoring;
  • із освітніх технологій менторінгу, тьюторингу і коучингу, Східно-європейський інститут психології.
  • Учасниця XIIIМіжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» та спікер пленарної панельної дискусії «Реформування освіти: перспективи Нової Української Школи».

Я – за постійну творчість та розвиток! Бо що змінить наше життя на краще, як не прагнення пізнати себе, інших, відкрити нове та невідоме, втілити неймовірні мрії та ідеї?

Я навчаю дітей думати самостійно, розуміти інших і себе, аналізувати результати власних й колективних справ. Саме тому і обрала професію вчителя. Завжди пам’ятаю, що найголовніше в професії  вчителя – це подарувати світові шанс стати трішки кращим, ніж він є зараз.

Професійні здобутки:

- Реалізація діяльнісного підходу до навчання через використання інноваційних технологій з метою формування предметних компетентностей з хімії

- Досвід

Рішення методичного об'єднання: