Світлана Бондар

ЛЕГО привіт!Svitlana Bondar

Мене звати Світлана Бондар, у Ліко-школі я – вчителька лего технологій в початковій школі.

Мій досвід роботи – 22 роки.

Здобула освіту за наступними педагогічними спеціальностями: вихователь, організатор фізичного навчання, соціальний педагог, тренер освітніх програм.

Маю 3-річний досвід регіонального тренера міжнародного освітнього проєкту в Україні у співпраці з МОН.

Учасниця різних педагогічних конференцій, ЕдКемпів та тренінгів:

• Ненасильницька комунікація;
  • Школа Амбасадорів Happy Ukraine;
  • Емоційний інтелект від Lions Quest Ukraine;
  • ArtScribe Campus.

Сучасний світ – світ можливостей, великий проєкт для кожного. Тому проєктна діядьність, інтеграція різних галузей науки в процесі пізнання учнів є пріоритетним у нашій взаємодії. Урок стає Агенцією інновацій, де не має меж для творчості.

Особистий професійний досвід є міцним фундаментом для роботи з маленькими дослідниками початкової школи. Я впевнена, що урок – це творча взаємодія, в якій ми розвиваємо одну із головних навичок дитинства – мріяти! Все, що ми можемо уявити, – ми можемо побудувати!

Мріяти, створювати і відкривати цей захоплюючий світ за допомогою інструменту – цеглинок лего!

Вчителювання – моє покликання, можливість впливати на цілий світ, створювати майбутнє вже зараз!