Віта Галушкіна

Вітаю!DSCF5458 Я - Галушкіна Віта Олександрівна

Маю вищу освіту, працюю за фахом учителем початкових класів з 2002 року.

Педагогічний стаж - 16 років, кваліфікаційна категорія "спеціаліст  вищої  категорії", присвоєне педагогічне звання "вчитель-методист".

У 2019 році в когорті першопроходців взяла участь у амбіційному проєкті МОН України - "Сертифікація вчителів" та успішно його виконала.

"Людина-пошук, яка навчає дітей життєвим навичкам", - таким чином можу сказати про себе.

Навчаюсь сама і втілюю свої задуми в щоденну роботу, перетворюючи буденні завдання у нові звершення та відкриття дітей/учнів свого класу.

Постійно вдосконалюю свої професійні якості, сертифікована учасниця ряду семінарів і тренінгів:

• Ненасильницьке спілкування (Катерина Ясько);
  • Розвиток пам’яті й уваги (Ігор Матюгін) співавтор програми з Ейдетики;
  • Академія психологічної компетенції;
  • Онлайн-курс для вчителів початкових класів на порталі “EdEra”за програмою НУШ;
  • Курс з підготовки вчителів початкової школи за програмою НУШ;
  • Безпека дітей в Інтернеті;
  • Нова українська школа;
  • Соціальні та емоційні навички 21 століття. Навички для підлітків. Lions Quest.
  • семінар Паати Амонашвілі «Від серця до серця: мистецтво спілкування з дитиною»;
  • Науково-педагогічний проєкт «Росток»;
  • “Екологічне виховання молодших школярів”,
  • “Диференційний  підхід, розвиток креативного мислення у молодших школярів”;
  • «Критичне мислення в діяльності вчителя»;
  • “Комунікативна культура вчителя”;
  • Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами;
  • Авторський семінар М. Захарійчук «Діяльнісний підхід до навчання грамоти».

У навчальному процесі користуюся методиками Глена Домана, Марії Монтессорі, Миколи Зайцева, Бориса і Олени Нікітіних.

Для мене “Вчитель”  - це не просто професія.

Це стан душі. Це спосіб життя.

Яким я його бачу? Ні, це не звична схема, зразок.

Це Особистість, яка перебуває в гармонії з собою і навколишнім світом.

Це високий професіоналізм у поєднанні з талантом спілкування.

Моя професія - це радість спілкування з дітьми.

Це моменти щастя, коли я бачу широко розплющені від подиву дитячі очі, бачу подяку та усмішки на обличчях учнів.

Рада бути вчителем Ваших дітей!

АНКЕТА "Цікаві факти від наших педагогів":

1.Якби ваш урок був книгою, то якою і чому ?

Це книга Іцхака Пінтосевича -Притчі «Мудрість поколінь»книга вчить бути сміливим, досягати успіху та вірити у власні сили

2. Що ви робите для створення безпечного та позитивного середовища у класі ?

Ненасильницька комунікаці з усіма дітками на першому місці.У класі є місце для творчості, дослідження, розвитку. Постійна мотивація діток!

3. Що вас надихає?

кохана людина, творчі неординарні люди, діти, які несуть свою щирість та індивідуальність.

природа, музика, подорожі.

4. Як ви оцінюєте успіхи в навчанні дітей?

Оцінюється робота, а не учень.оцінюю не результат, а процес. Мотивую діток, заохочую . Вчу діток оцінювати свою роботу(самооцінка). Завжди присутній зворотній зв’язок з учнем, батьками.

5.Небанальна дистанційка. Чим дивували та чого навчилися

Створювала власні відео з контентом уроку, записувала їх сама у міні-студії (вдома) з використанням сучасної техніки, вдавалася до різних особистих лафхаків.

6. Які досягнення учнів наповнюють вас гордістю?

Участь діток у олімпіадах різного рівня – від районного до міжнародного та здобуття вищих нагород та призових місць.

7.Цінності вашого класу ?

Упевненість у собі, повага, креативність.

8. Фішки, які застосовуєте у навчальному процесі та з якою метою ?

Інтерактивні  фішкидля залучення активності учнів, мислити креативно,  командна робота.

9. Вчитель не тільки навчається а й вчиться чомусь від своїх учнів? А чого навчилися ви?

Радіти життю, бачити у простих речах чудо.

10. Який супер герой найбільше схожий на вас? І які супер здібності має ?

Мері Поппінс, вміє робити те, на що інші не здатні. Всі її чудеса мають цінність  у світі дітей їх фантазій і мрій.

11. Про що ви думаєте, йдучи до школи?

З чого цікавого розпочати ранок з дітками. Слухаю радіо з позитивною музикою.

12. Опишіть образ майбутнього випускника початкової школи вашого класу.

Впевнений у собі, патріот своєї країни, творчий, креативно мислячий, уміючий слухати та чути, самостійний, вмотивований до успіху, мати почуття самоконтролю, знає основи особистої гігієни та веде здоровий спосіб життя.

Професійні здобутки:

Дидактичний посібник з української мови для 4 класу «Словникові слова»

Розвиток навичок критичного мислення молодших школярів засобами інтерактивних технологій на уроках в початковій школі

Рішення методичного об'єднання