Катерина Гученко

Вітаю!dscf6140

Я – Катерина Володимирівна Гученко - практична психологиня, класна керівниця, тренерка-координаторка програми СЕЕН.

Брала участь у семінарах та тренінгах:

• семінар Гордона Ньюфелда «Від стресу до тривог до психологічної стійкості»,
  • «Нейропсихологічний супровід процесів розвитку», курс Lions Qwest - «Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття»,
  • «Освіта – релігія майбутнього», «Навчити вчитися. Мотивація до навчання»,
  • «Емоційне лідерство для сучасного вчителя», «Моя зоряна шкільна команда! Як формувати ефективну команду в сучасному освітньому середовищі»,
  • «Сучасна освіта – територія змін»,
  • семінар Паати Амонашвілі «Від серця до серця: мистецтво спілкування з дитиною»,
  • Науково-практична конференція з аналітичної психології Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів та Української групи розвитку ІААР «Поміж двох світів: феномен гри у дитячому та дорослому аналізі».

Є досвід тренерки в роботі  «Учительської платформи» з семінаром «Навчаємо, граючи. Нейрокорекційна робота в школі». Як спікерка, читаю лекції в  Академії для класних керівників Ліко-школи.

Підтримую педагогіку партнерства з батьками класу. Разом з учнями працюємо над волонтерським проєктом допомоги фонду підтримки онкохворим дітям «Краб».

Свою професію я дуже люблю, ціную кожен день, який дає мені змогу провести його з моїми колегами-однодумцями та чудовими учнями. Саме вони надихають мене ставати кращою, досягати поставлених цілей, долати перешкоди на життєвому шляху. Це так важливо, коли тобі довіряють, коли ти відчуваєш підтримку та тепло дитячих сердець!
Дякую за увагу!