Психологічна служба
![Валерія Міляєва](/images/2023/11/27/untitled-1_0015_dsc_0600.jpg)
![Анна Кобченко](/images/staff/2023/kobchenko.png)
![Юлія Панчук](/images/staff/2023/panchuk.jpg)
![Аліна Степова](/images/staff/2023/stepova.jpg)
![Катерина Гученко](/images/2023/11/27/dscf6140.jpg)
![Світлана Кофіскіна](/images/staff/2023/kofiskina.png)
![Світлана Снітко](/images/2023/11/27/img_9789.jpg)
![Юлія Стеценко](/images/staff/pschool/stecenko.jpg)
Психологічна служба Ліко Школи – це команда фахівців - психологів, які люблять дітей і свою професію, постійно розвиваються, вивчають та запроваджують нові професійні інструменти; готові супроводжувати кожного учня на шляху до створення індивідуальної траєкторії розвитку, допомагати кожній родині виховувати щасливих, здорових, гармонійно розвинутих дітей, підтримувати кожного вчителя у побудові власного збалансованого середовища для задоволення професійних та особистих потреб.
Основна мета психологічної служби - забезпечення психологічного супроводу всіх учасників освітнього простору (учнів, вчителів, батьків). Психологічний супровід це система цілеспрямованих впливів, яка включає здійснення аналізу, формування й розвитку потенціалу і можливостей кожного за для реалізації стратегії Ліко Школи.
Основні завдання психологічної служби Ліко Школи :
- Моніторинг та забезпечення позитивного психологічного клімату; попередження та конфліктів та емоційного вигорання педагогів.
- Проведення занять Школи психологічної компетентності для вчителів та батьків.
- Оперативна реакція на індивідуальні запити дітей, вчителів, батьків (коучинг, медіація, арт- терапія, супервізія тощо).
- Надання рекомендації щодо продуктивної диференціації подачі матеріалу для різних типів дітей.
- Супровід ефективної взаємодії в колективі, проведення і необхідних корекційних заходів.
- Забезпечення індивідуальної карти розвитку для кожного педагога та учня, яка ведеться систематично.